FÅTÖLJ, mahogny, 1900-talets andra hälft.

1859516. FÅTÖLJ, mahogny, 1900-talets andra hälft.

Sitthöjd 42, rygghöjd 80 cm.

Märken samt bruksslitage.

Sitthöjd 42, rygghöjd 80 cm.

Märken samt bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 280