RUNE CLAESSON. "Landskapshuvud", etsning, signerad, P.T.

1857372. RUNE CLAESSON. "Landskapshuvud", etsning, signerad, P.T.

bladmått 48 x 57 cm.

ej examinerad ur ram.

bladmått 48 x 57 cm.

ej examinerad ur ram.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 76