VAS, glas, sannolikt Loetz jugend 1900-talets början.

1855195. VAS, glas, sannolikt Loetz jugend 1900-talets början.

Gröntonad glasmassa med iriserande dekor. Höjd 18 cm.

Bruksslitage.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 273