KARAFF, glas, Lennart Nyblom, Pukebergs Glasbruk. 1900-talets första hälft.

185489. KARAFF, glas, Lennart Nyblom, Pukebergs Glasbruk. 1900-talets första hälft.

Signerad NYB. Handmålad dekor. Höjd 24 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 199