SERVERINGSKLÄDER, ca 25 delar, 1900-tal.

185291. SERVERINGSKLÄDER, ca 25 delar, 1900-tal.

Förkläden m.m.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förkläden m.m.

Bruksslitage.

Antal besök: 884