Bricka med motiv av hus och människor på bro
Längd 24 cm, bredd 17 cm
Fat med blommotiv, märke, diameter 8 cm
Skål med blommönster, signerad, diameter 6,5 cm.
Bruksskick.
Längd 24 cm, bredd 17 cm
Bruksskick.