SKÅP, nyrenässans.

1848112. SKÅP, nyrenässans.

trären, längd 126 cm, bredd 53 cm, höjd ca 208 cm.

skador, slitage.

1848112. SKÅP, nyrenässans.

skador, slitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Endast avhämtning

Vi erbjuder tyvärr inte leverans för detta föremål. Du kan hämta på plats eller själv ordna leverans. Läs mer.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
C
Antal besök: 56

Andra intressanta föremål