GLASSERVIS, 19 delar, 1900-talets andra hälft.

1847505. GLASSERVIS, 19 delar, 1900-talets andra hälft.

6 st, höjd, ca 17 cm.
9 st, höjd, ca 15 cm.
4 st, höjd, ca 11 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 st, höjd, ca 17 cm.
9 st, höjd, ca 15 cm.
4 st, höjd, ca 11 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 430