FICKUR, nyckeldragare, 18K guld, Ancre, 1900-talets början.

184683. FICKUR, nyckeldragare, 18K guld, Ancre, 1900-talets början.

Liten sekundvisare. 15 rubis. Diameter 43 mm. Bruttovikt 50 gram.

Slitage. Hårstråsprickor på urtavlan. Repor. Bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 597