TAKLAMPA, bakelit/plast, 1900-tal.

1842271. TAKLAMPA, bakelit/plast, 1900-tal.

Tygklädd sladd. Justerbar höjd.
Höjd inklusive takkopp ca 72 cm.
Diameter kupa 29 cm.

Bruksslitage. Skador på sladd, elen bör bytas. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Diameter kupa 29 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Gävle, Sverige
Placering
A1M
Antal besök: 23

Andra intressanta föremål