Tygklädd sladd. Justerbar höjd. Höjd inklusive takkopp ca 72 cm. Diameter kupa 29 cm.
Bruksslitage. Skador på sladd, elen bör bytas. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.