VÄGGPENDYL, Louis XVI-stil, Japy & Freres, Frankrike, omkring 1900.

184087. VÄGGPENDYL, Louis XVI-stil, Japy & Freres, Frankrike, omkring 1900.

Förgylld Brons. krönande urna. Emaljerad urtavla med arabiska siffror. Urverket märkt Japy Freres. Pendel finns. Höjd: 54 cm.

Slitage, anlöpningar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, anlöpningar.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 825