PARTI LEKSAKER, 6 delar, plåt. 1950-tal.

184020. PARTI LEKSAKER, 6 delar, plåt. 1950-tal.

Bilar längd, 20 - 25 cm.

Slitage, defekter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bilar längd, 20 - 25 cm.

Slitage, defekter.

Antal besök: 437