Stadsauktion Sundsvall
Mattor & Textil
Textil
PARTI TEXTILIER, bl.a. linneservetter, dukar mm. 1900-tal.
184000. PARTI TEXTILIER, bl.a. linneservetter, dukar mm. 1900-tal.
Blandade textilier.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Blandade textilier.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
845