GUNNAR CYRÉN. Skål, kristall, orrefors signerad Gunnar Cyrén.

183903. GUNNAR CYRÉN. Skål, kristall, orrefors signerad Gunnar Cyrén.

Fasett slipad, i medföljande Etui
H 15, D 24.

Bär inskription " För nit och redlighet i Rikets tjänst". Smärre åldersslitage.

Gunnar Cyrén (1931–2013)

Gör en kostnadsfri värdering!

H 15, D 24.

Gunnar Cyrén (1931–2013)

Antal besök: 785