BENGT LINDSTRÖM. Färglitografi, signerad och numrerad 80/150.

183832. BENGT LINDSTRÖM. Färglitografi, signerad och numrerad 80/150.

Storlek 78 x 55,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bengt Lindström (1925–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 78 x 55,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bengt Lindström (1925–2008)

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 826