VÄGGKARTA, Västeuropa, Natur och Kulturs Reliefkarta, 1:1.000.000, 1900-talets mitt.

1837134. VÄGGKARTA, Västeuropa, Natur och Kulturs Reliefkarta, 1:1.000.000, 1900-talets mitt.

Mått ca. 240x170 cm.

Slitage. Märken. Skador på duken förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca. 240x170 cm.

Adress

Heffners Allé 43
856 33 Sundsvall
Sverige

Placering
Gallervägg
Antal besök: 861