VÄGGKARTA, Västeuropa, Natur och Kulturs Reliefkarta, 1:1.000.000, 1900-talets mitt.

1837134. VÄGGKARTA, Västeuropa, Natur och Kulturs Reliefkarta, 1:1.000.000, 1900-talets mitt.

Mått ca. 240x170 cm.

Slitage. Märken. Skador på duken förekommer.

Mått ca. 240x170 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Sundsvall, Sverige
Placering
Gallervägg
Antal besök: 59