CIGARR/TOBAKSSKÅP, 1800-talets slut.

183709. CIGARR/TOBAKSSKÅP, 1800-talets slut.

Skuren dekor, betsad ek, dörr med bakomliggande hyllplan. Bredd 36, djup 18, höjd 63 cm.

Bruksslitage, märken.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märken.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 947