TAKLAMPA, jugend, 1900-talets början.

183642. TAKLAMPA, jugend, 1900-talets början.

Takplafond i metall behängd med avlånga prismor, kupa glas. Höjd 50, diameter 47 cm.

Bruksslitage, anlupen, några lösa prismor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 882