ANA JUAN. EFTER. ”Cognac”.

ANA JUAN. EFTER. ”Cognac”.
1835276. ANA JUAN. EFTER. ”Cognac”.

Bill
Signerad och daterad på plåt. Publicerad av Mama-graf 1988 och tryckt i Barcelona
87,5 x 67 cm.

Lätt brott i nedre högra delen.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Bill
87,5 x 67 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 823