MAX PAPART. Carboundumetsning EA, signerad.

1834928. MAX PAPART. Carboundumetsning EA, signerad.

Ram ca 38 x 30 cm.

Max Papart (1911–1994)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram ca 38 x 30 cm.

Max Papart (1911–1994)

Antal besök: 342