MADOLIN, Otwin, nr 150/0. 1900-tal.

183407. MADOLIN, Otwin, nr 150/0. 1900-tal.

Tygväska medföljer. Längd 63 cm.

Bruksslitage, smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smuts.

Antal besök: 1 281