BRICKA, design Monica Backström, glas, nysilver. 1900-tal.

183385. BRICKA, design Monica Backström, glas, nysilver. 1900-tal.

Längd 50, bredd 30 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 50, bredd 30 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 4 281