KARAFF samt GLAS, 20 delar, "Ulle", Kosta. 1800-talets slut.

182944. KARAFF samt GLAS, 20 delar, "Ulle", Kosta. 1800-talets slut.

11 snapsglas, höjd 14 cm.
3 glas, höjd 9,5 cm.
6 glas, höjd 10 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

11 snapsglas, höjd 14 cm.
3 glas, höjd 9,5 cm.
6 glas, höjd 10 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 364