VAS/SKÅL, glas, Paul Kedelv, Flygsfors 1955, signerad.

182849. VAS/SKÅL, glas, Paul Kedelv, Flygsfors 1955, signerad.

Höjd ca. 11 cm.

Obetydliga repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 11 cm.

Obetydliga repor.

Antal besök: 1 551