Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Glas
Övrigt
VAS/SKÅL, glas, Paul Kedelv, Flygsfors 1955, signerad.
182849. VAS/SKÅL, glas, Paul Kedelv, Flygsfors 1955, signerad.
Höjd ca. 11 cm.
Obetydliga repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca. 11 cm.
Obetydliga repor.
Gomér & Andersson Linköping
1 551