VAS, glas, "Harlekin", Paul Kedelv, Reijmyre 1957, signerad.

182841. VAS, glas, "Harlekin", Paul Kedelv, Reijmyre 1957, signerad.

Underfångsglas, höjd ca. 20 cm.

Obetydliga repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydliga repor.

Antal besök: 3 781