TAKLAMPA, funkis, 1940/1950-tal, kupa i frostat opalglas, stomme i vitmetall.

1828316. TAKLAMPA, funkis, 1940/1950-tal, kupa i frostat opalglas, stomme i vitmetall.

Kupans höjd ca 30 cm, diameter ca 49 cm, lampans totalhöjd inklusive upphängning ca 86 cm.

Bruksslitage, repor, märken, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 011