GLASFÖREMÅL, 9 st.

GLASFÖREMÅL, 9 st.
1827078. GLASFÖREMÅL, 9 st.

Vas signerad "GP 2001" höjd 21 cm.
Skål diameter 20 cm.
Vas signerad 7,5 cm.
6 glas med luftbubbla 6,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
1827078. GLASFÖREMÅL, 9 st.

Skål diameter 20 cm.
Vas signerad 7,5 cm.
6 glas med luftbubbla 6,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 333