GUNNAR WALLENTIN. olja på pannå, interiör med kvinna, signerad samt daterad -40.

182537. GUNNAR WALLENTIN. olja på pannå, interiör med kvinna, signerad samt daterad -40.

Ca 33 x 30,5 cm.

Gunnar Wallentin (1905–1997)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 33 x 30,5 cm.

Gunnar Wallentin (1905–1997)

Antal besök: 776