GOLVLAMPA, Jugend, 1910/20-tal.

182333. GOLVLAMPA, Jugend, 1910/20-tal.

Betsad och bonad björk. Två ljuskällor. Höjd 170 cm.

Slitage. Stötmärken. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Stötmärken. Repor.

Antal besök: 2 100