DUBBELKNIV, Janne Marttiini, 1900-talets andra hälft.

1821928. DUBBELKNIV, Janne Marttiini, 1900-talets andra hälft.

Längd exkl. slida 27 resp.15 cm, längd inkl. slida ca 28,5 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 2 364