Christoph Primm (1947 i Berlin). Utan titel. 2010. Akryl och olja på duk. Signerad och daterad på baksidan. Mått: ca. 40 x 40 cm
Christoph Primm studerade måleri vid Academy of Painting Berlin. Sedan 2010 har han ställt ut på olika mässor och i Berlin.