ÅKE LAGERBORG. "Att färdas", olja och metall, signerad a termo och daterad 1975.

181383. ÅKE LAGERBORG. "Att färdas", olja och metall, signerad a termo och daterad 1975.

Mått 25 x 25 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 25 x 25 cm.

Antal besök: 1 808