MODELLKANON, Louis XIV, 19/2000-tal.

1811183. MODELLKANON, Louis XIV, 19/2000-tal.

Mässing med trälavett, längd ca 28 cm.

Slitage, laddstock saknas, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 131