Mycket små tecken på slitage, ytor med minimal skav, enstaka repor, skrivbordet var felaktigt täckt med grönt läder för en tid sedan och har några fläckar och missfärgningar.
Observera att stolen som visas på foto nr 2 inte ingår i auktionen, utan endast används som en storleksjämförelse. Stolen hittar du under auktionsnummer 1804418.