LJUSSTAKAR, ett par, silver, Tore Eldh, Cesons guldvaru AB, Göteborg, 1969. Totalvikt 268 gram.

180510. LJUSSTAKAR, ett par, silver, Tore Eldh, Cesons guldvaru AB, Göteborg, 1969. Totalvikt 268 gram.

Höjd 9 cm. Gipsmassa i foten.

Slitage. Putsrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 9 cm. Gipsmassa i foten.

Slitage. Putsrepor.

Antal besök: 1 530