KRISTER FOLLIN. Komposition, litografi, signerad 1981.

1800295. KRISTER FOLLIN. Komposition, litografi, signerad 1981.

10/40, ramstorlek 71 x 100 cm.

Krister Follin

Krister Follin

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
QTavelvagn, under
Antal besök: 115