KRISTER FOLLIN. Komposition, litografi, signerad 1981.

1800295. KRISTER FOLLIN. Komposition, litografi, signerad 1981.

10/40, ramstorlek 71 x 100 cm.

Krister Follin

Gör en kostnadsfri värdering!

Krister Follin

Antal besök: 1 113