SOFFBORD, attribuerat till Fredrik Schriever-Abeln, 1960-tal.

179746. SOFFBORD, attribuerat till Fredrik Schriever-Abeln, 1960-tal.

Glasskiva med senare dekor av stenmosaik, underrede i teak. Längd 120, bredd 75, höjd 50 cm.

Brukskslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukskslitage.

Antal besök: 2 724