Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionsverket Engelholm
Övrigt
Övrigt
BRICKA, svenskt tenn 1950-tal.
17972. BRICKA, svenskt tenn 1950-tal.
36 x 28 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
36 x 28 cm.
Bruksslitage.
Auktionsverket Engelholm
6 175