ASTRI BERGMAN-TAUBE. "I Roslagens famn", mapp med 5 st färglitografier, signerade och numrerade 194/360.

179614. ASTRI BERGMAN-TAUBE. "I Roslagens famn", mapp med 5 st färglitografier, signerade och numrerade 194/360.

Mått ca 39 x 56 cm vardera.

Smärre slitage, revor samt sprucken i rygg på mapp. Bladen utan anmärkning.

Astri Bergman-Taube (1898–1980)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca 39 x 56 cm vardera.

Antal besök: 566