STORMLYKTA, Optimus, Sverige, 1900-tal.

1795315. STORMLYKTA, Optimus, Sverige, 1900-tal.

Höjd 40 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Höjd 40 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Antal besök: 235