Bord, bok, ekfanér, går att fälla, 1900-talets andra hälft.
Längd 68 cm
Djup 28 cm
Höjd 37 cm.
Bruksslitage.
Längd 68 cm
Djup 28 cm
Höjd 37 cm.
Bruksslitage.