VERA FRISÉN. SKOGSLANDSKAP.

1793151. VERA FRISÉN. SKOGSLANDSKAP.

Olja på duk, uppfodrad på pannå, signerad, 37x40 cm.
Troligen utställd på Thielska Galleriet, 2011.

Mindre hål i nedre högerkant.

Vera Frisén (1910–1990)

Mindre hål i nedre högerkant.

Vera Frisén (1910–1990)

Antal besök: 1 913