CARL BERNDTSSON. Motiv från Como, olja på duk, signerad C. Berndtsson.

1792979. CARL BERNDTSSON. Motiv från Como, olja på duk, signerad C. Berndtsson.

65 x 70 cm.

Carl Berndtsson (1902–1983)

65 x 70 cm.

Carl Berndtsson (1902–1983)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
T28 - Tavlor 28
Antal besök: 153