EDWARD HALD. Vas, "Fiskgraal", signerad och numrerad.

178985. EDWARD HALD. Vas, "Fiskgraal", signerad och numrerad.

Prakt sign. Orrefors graal 100-e9 Edward Hald. Höjd 20,5 cm.

I mint condition.

Edward Hald (1883–1980)

Gör en kostnadsfri värdering!

I mint condition.

Edward Hald (1883–1980)

Antal besök: 1 676