Tenn, GAB, Stockholm 1936.
2 träskrin, 1800-1900-tal.
Plåtskrin, 1900-talets första hälft.
Längd ca. 21-31 cm.
Slitage. Smärre skador.
Tenn, GAB, Stockholm 1936.
2 träskrin, 1800-1900-tal.
Längd ca. 21-31 cm.
Slitage. Smärre skador.