ARMBANDSUR, Certina Bristol 228. 1900-talets andra hälft.

178267. ARMBANDSUR, Certina Bristol 228. 1900-talets andra hälft.

Diameter 3,5 cm, guld på stål, automatisk, plexiglas, datum, läderband, box. Klocka Facit medföljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 6 624