GLASSERVIS, 25 delar, "Antiqua", Gunnar Cyrén, Orrefors.

1782004. GLASSERVIS, 25 delar, "Antiqua", Gunnar Cyrén, Orrefors.

12 vitvinsglas, höjd 21 cm
12 rödvinsglas, höjd 17 cm
Karaff.

Bruksslitage. Ett vitvinsglas och ett rödvinsglas med nagg på fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 vitvinsglas, höjd 21 cm
12 rödvinsglas, höjd 17 cm
Karaff.

Antal besök: 836