SOFFBORD, 1900-talets andra hälft.

1778861. SOFFBORD, 1900-talets andra hälft.

Närmast triangelformad skiva i glas på stomme av lövträ. Bredd 82 cm, längd 88 cm, höjd ca 43 cm.

Slitage med märken och repor, synliga fogar.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Hylla 4
Antal besök: 789