SOFFBORD, 1900-talets andra hälft.

1778861. SOFFBORD, 1900-talets andra hälft.

Närmast triangelformad skiva i glas på stomme av lövträ. Bredd 82 cm, längd 88 cm, höjd ca 43 cm.

Slitage med märken och repor, synliga fogar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 076