SLAGBORD, "Bergslagen", Ikeas 1700-talsserie. 1990-tal.

177774. SLAGBORD, "Bergslagen", Ikeas 1700-talsserie. 1990-tal.

Gråvit lackerad med uppfällbara klaffar, varav en rektangulär och en rundad. Raka kopplade ben. Total längd 165, bredd 117, höjd 76 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 2 488