SPEGELBORD, empirestil, 1900-tal.

1774779. SPEGELBORD, empirestil, 1900-tal.

Konsolernas längd 36, bredd 32, höjd 117 cm vardera.

Slitage, repor, märken, skador, spegel saknas
Lösa delar till den ursprungliga spegelramen medföljer (bla. fotsarg).

Antal besök: 543